#
Menu
#
Proponowane kategorie
  Proponowane produkty

   Formy płatności

   Jakie metody płatności oferuje sklep internetowy SIBLO? Oferujemy najpopularniejsze metody płatności. Absolutnie bezpieczne i niezawodne.

   Karta kredytowa:

   Możesz wygodnie i bezpiecznie płacić kartą kredytową. Akceptujemy karty VISA, MasterCard lub American Express. W przypadku zakupu kartą kredytową konto Twojej karty kredytowej zostanie natychmiast obciążone. Oczywiście Twoje dane osobowe, w tym dane Twojego konta, traktujemy z zachowaniem ścisłej poufności. Nasi partnerzy spełniają wysokie wymagania bezpieczeństwa i sprawiają, że zakupy są bezpieczne i niezawodne.

   PayPal:

   PayPal to prosta, szybka, a przede wszystkim bezpieczna usługa płatności online, za pomocą której można wysyłać i odbierać pieniądze online. Dane Twojego banku lub karty kredytowej są przechowywane tylko w systemie PayPal. Dlatego nie są wysyłane przez Internet przy każdym zakupie. Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz także robić zakupy bezpiecznie. PayPal chroni kupującego na nieograniczoną kwotę w razie nieudanych transakcji. Płatności PayPal docierają w kilka sekund, a dla ciebie, jako kupującego, płacenie za pomocą PayPal jest zawsze bezpłatne. Pamiętaj, że kwota zostanie natychmiast pobrana z Twojego konta.

   Szybki przelew:

   Za pomocą metody płatności szybkiego przelewu korzystasz z systemu płatności online z typowymi danymi bankowymi online. Absolutnie bezpieczna metoda płatności Należy pamiętać, że kwota za zakupy zostanie natychmiast pobrana z Twojego konta. Jak tylko otrzymamy Twoją płatność, Twoje zamówienie zostanie wysłane do Ciebie w określonym czasie dostawy.

   #

   Darmowa dostawa

   Na wszystkie produkty
   #

   Wysyłka w 24h

   Na wybrane produkty
   #

   Zwroty i reklamacje

   Proste i na Twoją korzyść
   #

   Gwarancja

   Masz 28 dni na zwrot towaru
   Zaloguj się
   Jeśli jesteś zarejestowany
   Wypełnij wszystkie pola
   Nie pamiętam hasła
   Zarejestruj się
   Nie jesteś jeszcze naszym klientem?
   Utwórz konto