#

Formy płatności

Jakie metody płatności oferuje sklep internetowy SIBLO? Oferujemy najpopularniejsze metody płatności. Absolutnie bezpieczne i niezawodne.

Karta kredytowa:

Możesz wygodnie i bezpiecznie płacić kartą kredytową. Akceptujemy karty VISA, MasterCard lub American Express. W przypadku zakupu kartą kredytową konto Twojej karty kredytowej zostanie natychmiast obciążone. Oczywiście Twoje dane osobowe, w tym dane Twojego konta, traktujemy z zachowaniem ścisłej poufności. Nasi partnerzy spełniają wysokie wymagania bezpieczeństwa i sprawiają, że zakupy są bezpieczne i niezawodne.

PayPal:

PayPal to prosta, szybka, a przede wszystkim bezpieczna usługa płatności online, za pomocą której można wysyłać i odbierać pieniądze online. Dane Twojego banku lub karty kredytowej są przechowywane tylko w systemie PayPal. Dlatego nie są wysyłane przez Internet przy każdym zakupie. Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz także robić zakupy bezpiecznie. PayPal chroni kupującego na nieograniczoną kwotę w razie nieudanych transakcji. Płatności PayPal docierają w kilka sekund, a dla ciebie, jako kupującego, płacenie za pomocą PayPal jest zawsze bezpłatne. Pamiętaj, że kwota zostanie natychmiast pobrana z Twojego konta.

Szybki przelew:

Za pomocą metody płatności szybkiego przelewu korzystasz z systemu płatności online z typowymi danymi bankowymi online. Absolutnie bezpieczna metoda płatności Należy pamiętać, że kwota za zakupy zostanie natychmiast pobrana z Twojego konta. Jak tylko otrzymamy Twoją płatność, Twoje zamówienie zostanie wysłane do Ciebie w określonym czasie dostawy.

#

Darmowa dostawa

Na wszystkie produkty
#

Wysyłka w 24h

Na wybrane produkty
#

Zwroty i reklamacje

Proste i na Twoją korzyść
#

Gwarancja

Masz 28 dni na zwrot towaru
Zaloguj się
Jeśli jesteś zarejestowany
Wypełnij wszystkie pola
Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się
Nie jesteś jeszcze naszym klientem?
Utwórz konto